Blog
w koło Macieju
zetjot
33 obserwujących 4059 notek 1445826 odsłon
zetjot, 14 czerwca 2017 r.

Siorbanie dziesiątej wody po kisielu

Białe jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest białe, jest...


Czarne jest czarne, jest czarne, jest czarne, jest cza...


Już dawno, bo w połowie lat 90tych przedstawiono sporą ilość danych na podstawie których postawiono tezę o układzie postkomunistycznym. Potem kolejne wydarzenia tezę potwierdziły, a nawet powstał głośny film na temat. Afery, starachowicka i Rywina, ostatecznie postawiły kropkę nad i. W kolejnych latach układ, głównie dzięki aktywności PO, doprowadził do przekształcenia Polski w system postkomunistyczny obejmujący wszystkie sfery życia spolecznego.


W tej sytuacji, demonstrowanie kolejnych przypadków potwierdzajacych tę tezę nic nowego nie wnosi, przyczynia się raczej do tworzenia szkodliwego szumu informacyjnego. I tak też jest w przypadku niekończącego się serialu na temat Frasyniuka, o którym, jako członku Unii Wolności, od dawna wiadomo, że jest elementem układu.


Nie wiem po co się o tym dyskutuje w s24, no chyba, że się chce zrobić przyjemność państwu Janke, właścicielom s24. Czy jednak nie prościej i praktyczniej byłoby przesłać parę groszy na wsparcie s24 ?


Poza tym, może byście, zamiast o tym gadać, coś z tym zrobili ? No bo jaka jest przyjmeność z siorbania dziesiątej wody po kisielu ?

Opublikowano: 14.06.2017 12:22. Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 12:28.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ja wciąż mam nadzieję, że mają oni instynkt zachowawczy i on się objawi choćby na tym forum.
  • Czy ja mam w każdej notce komunikować niepełnosprawnym intelektualnie, że: NIE DAM SIĘ...
  • Całe szczęście, że nie całe pokolenie młodych to gimbusy.

Tagi

Tematy w dziale