Blog
w koło Macieju
zetjot
30 obserwujących 3972 notki 1417444 odsłony
zetjot, 8 kwietnia 2017 r.

Napad na Ogórek -zapudłować żulię i, przede wszystkim, jej inspiratorów

1867 47 0 A A A

Z uwagi na weekend, przez jakiś czas nie zaglądałem do netu i gdy zajrzałem, oniemiałem, mimo iż teoretycznie uważam że należałoby się tego spodziewać. Co innego jednak teoria, a co innego praktyka.


http://wpolityce.pl/polityka/334748-magdalena-ogorek-zaatakowana-w-kosciele-podczas-mszy-sw-maz-dziennikarki-tvp-info-zostal-uderzony-przez-napastnika


Chciałbym przesłać wyrazy współczucia i poparcia wspaniałej pani Magdalenie i jej rodzinie. Ludzie porządni, jakl się okazuje, są solą w oku dziadostwa i żulii. Ale sporo jest winy po naszej stronie, bo pozwalamy osobnikom tego typu szarogęsięć się w naszej wspólnej polskiej przestrzeni publicznej. Nie ma miejsca dla chama w polskiej przetrzeni publicznej i dotyczy to także przestrzeni medialnej. A w medialnej przestrzeni publicznej wydarzenia takie inspirują urzędnicy państwowi opłacani z naszych podatków. Oni ten chamski model przecież legitymizują oficjalnie.


Cham, nawet z immunitetem, nie powinien mieć możliwości inspirowania działalności takich rozmaitych osobników Cybo-pochodnych. Widać wyraźnie, że nadszedł czas by porządni obywatele wreszcie zaczęli bronić swoich wspólnych praw w przestrzeni publicznej, bo nikt ich tam nie zastąpi, a zaniechanie może się okrutnie zemścić.


Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego.


Okazuje się że nie jest to prypadek odosobniony:


http://wpolityce.pl/media/334870-spirala-agresji-nakrecona-atak-na-dziennikarzy-tvp-pokazac-ci-ka-jak-sie-podcina-gardlo-wideo

8 kwietnia 2017 r.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale Społeczeństwo